Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam ott a...

Szerintetek hagyjam ott a haverjaimat, vagy turjem?

Figyelt kérdés
Van egy par ,hat en meg ugy hivom oket hogy haverom,nem tom ok is igy vannak-e,az a lenyeg hogy mindegyikojuk idosebb nallam,min2 max 10 evvel,tehat en meg ugy mond kis koru vagyok,ezt ugy ertem hogy engem sehol nem hagynanak inni,2 evvel idosebb baratomat se,csak a tobbiek ki hozzak neki a pijat,es alltalaban hetvegente es unnepekkor el mennek inni,en meg maradok.es most is mondta a 2 evvel idosebb hogy anya mondta hogy menjunk att nallunk(en gondoltam inni es azt is hogy most se mehetek)es akkor mondja masik hogy akkor te,te meg en akkor.masik hogy aha,termeszetesen en tollem meg se kerdeztek jossz-e vagy vmi.es vegul ki derult hogy nem is isznak semmi,csak uj evi unnepseg.es hat nekem nem esett jol hogy oda meg egy 8 eves is elmehetne,engem meg meg se kerdeznek.
2013. jan. 1. 01:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!