Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Perselus Piton & Harry Potter...

Perselus Piton & Harry Potter párosítású fanficeket tudok?

Figyelt kérdés
Romantikus és ha lehet 3 fejezetnél ne legyen rövidebb. :) Remélem tudtok nekem egy picit segíteni.
2013. jan. 2. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Pill, megyek hányni...
2013. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézted merengőn?

[link]

Ezen van pár. De ha simán beírod googleba, hogy snarry történetek kiad egy csomót.

[link] ezen van pár fel sorolva. Bocsi, nem t'om melyik hány fejezetes, tőlem az is sok, hogy többet írtam, mint az előző. De ezen kívül egy csomó van. Szerintem nézz körül merengőn.

2013. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy bírom az ilyen emberkéket... ha valaki nem tud értelmes választ adni akkor mi a f*** ír? -.- A másik dolog meg az,hogy honnan tudhatná valaki, hogy mire kellenek bizonyos dolgok? Én se azért kérdeztem mert ezen élvezkedek vagy mi a fene...A második válaszolónak azért köszönöm...
2013. jan. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!