Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan facebookhoz hasonlo...

Van olyan facebookhoz hasonlo kozossegi oldal mint ez? (tobbi a leirasban)

Figyelt kérdés
Mivel en grafikus vagyok sok rajzomat feltettem face-re de annyit ertem vele hogy kaptam par like-ot.Olyat keresek ahol tobben lathatnak,tehat nem csak a barataimra korlatozodik a share.Lenyegeben egy Facebook-deviantArt kevereket keresek.Nem hiszem h van ilyen de remenykedek :D

2013. jan. 2. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

régebben találkoztam ilyen "terrorist mag" meg hasonló ujságokkal,ha követik a kort elvileg lennie kell valami vebes cuccnak,de csak külföldi dolgok az emlitére méltóak.

közösségi oldal biztos nincs,mert lenyomzhatóak a népek az meg egy illegal müvészetnél nem optimális de szerveződhet köré valami csoprt.

2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem teljesen ertem mi a koze a rajzaimnak a terrorizmushoz,de ahogy kivettem a szavaidbol nincs amit keresek
2013. jan. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!