Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Süthető gyurma: mindenképp...

Süthető gyurma: mindenképp ragasztani kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még kezdő vagyok süthető gyurma ékszer készítésben és már nagyjából utána néztem annak, hogyan kell kiégetni meg tárolni meg ilyenek de lenne egy olyan kérdésem hogy feltétlenül ragasztani kell a részeit egy összetettebb mintának vagy ha egymásra teszem a darabokat és úgy égetem ki akkor is egyben marad-e? előre is köszi

2013. jan. 2. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

ő....nem értem a kérdést...írj majd privit hogy pontosan mit értesz ragasztás alatt, mert az attól függ...

én például csináltam egy lufikutyát ott indokolt volt vízzel kevert gyurmával összeragasztani a részeket, de alapvetően az átlag gyurma lényege hogy a részek összetapadnak, no persze függ a gyurma korától, állagától....

2013. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!