Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy melyiket...

HUN_Photography kérdése:

Nem tudom, hogy melyiket vegyem meg! Valaki fel tudnásorolni, hogy miért? És melyiket vegyem! Canon EOS 1100D vagy Nikon D3100?!?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgysem találsz olyat, akinek mindkettővel van tapasztalata, úgyhogy az alapján nyilatkozik, ami neki van. Miért nem mész el egy üzletbe, és veszed kézbe mindkettőt, hogy neked melyik tetszik fogásra?

Illetve nézd meg, hogy melyikhez olcsóbbak a kiegészítők, amiket te szeretnél hozzá később. Minőségben bármelyikkel jól jársz.

2013. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergoap ***** válasza:
Az 1100-es nagyon kezdetleges gép, a 3100-es sokkal többet tud, jobban jársz vele egyértelműen!
2013. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás, hogy sokkal többet tudna.


Maradj az 1100D-nél, látom mostanában írtad ki a kérdést, én is most gondolkodom a vételén, mert volt alkalmam elég sokat fényképezni vele.

Egyébként ebben a kategóriában alapvetően nem lehet "sokkal több" különbség.

2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gergoap ***** válasza:

Aki eddíg 1100D-t akart venni, itt az oldalon mindenki inkább az 550-600-650D felé terelte az embereket.

pro és kontra: [link]

Volt a kezemben, tényleg nagyon műanyag az egész...

[link]

Azonos árban a Nikon mindíg többet nyújt. - ezt sem én találtam ki, szakik írták

Azt tudom tanácsolni, ha embereket akarsz fotózni, akkor Canon, ha főleg természetképeket, akkor Nikon az élénkebb színvilág miatt.

2013. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget de végül sikerült megrendelnem egy Nikon D90-es félprofi DSLR gépet. Ha valakit érdekel a fotós blogom akkor látogassátok meg ezt: [link]

vagy facebookon is elérhető az oldalam: [link]

vagy akár a youtube-on is megnézhetitek a videóimat: http://www.youtube.com/channel/UC25vCpiASGaMBhmo5xGVvUw/vide..

2013. febr. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!