Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van Magyarországon jó vidámpark?

Van Magyarországon jó vidámpark?

Figyelt kérdés
Vagy magyarország környékén??
2013. jan. 10. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A budapesti vidámpark szerintem kifejezetten jó vidámpark, pláne amióta bevezették a karszalagos rendszert (tehát megveszed kb 3000 Ft-ért, és bármire bármennyiszer felülhetsz vele - kivétel a dodgem).
2013. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az bezárt:)
2013. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.


Voltak ilyen tervek, de soha nem zárták be.

2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg rosszul tudom:)
2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bécsben a Práter állítólag nagyon jó. A fővárosit be fogják zárni szeptember környékén.
2013. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És egy újabb bezárós híresztelés. Mondták már ezt 2 éve, 1 éve, és most azt mondod, 6 hónap múlva fogják? .. Nem hiszem.


A práter jó, de az nem 3000 Ft-ba fog kerülni, hanem 10-20-ba + az odaútra még ugyanennyi.

2013. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem a Práter annyira nem tetszett, de nem volt amugy olyan drága szerintem, pl Amerikába a universal studios kb 40 ezer Ft volt egy főre, ahhoz képest pedig nem valami nagy szám...
2013. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a budapesti vidámparkot alig van benne játék nagy kicsi a hely drága. Nincs egy normális hullámvasut. Europa park erre keresetek rá a legjobb.
2013. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostmár tényleg be fogják zárni, a weblapjukon is kiírták, hogy ez az utolsó évük. De amúgy Balatonlellén van egy nagyon jó park. Csak nem tudom árilag mennyire elfogadható.. www.dohanyvidampark.hu
2013. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!