Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek erről a tini...

Mi a véleménytek erről a tini csajoknak való oldiról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 10. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de kicsit igénytelennek néz ki.
2013. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nézki.......olvass már bele.
2013. jan. 10. 17:07
 3/18 anonim ***** válasza:

Túl sok, és ez az oka annak, hogy nekem nincs kedvem beleolvasni.

Ez már maga értékítélet.

2013. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Beleolvastam. Még rosszabb. Nagyon gáz. De lehet én vagyok túl öreg hozzá a magam 21 évével, bár azt hiszem ez még 12 évesen sem tetszett volna. De azért kitartás.
2013. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Figyu.azt irtam h TINI OLDAL mit nem lehet ezen érteni?!nem 21 évesnek kell olvasni.amugy meg azért van rajta sok dolog h legyen mivel elszórakoznia az olvasónak.es ezt nem 10 perc alatt kell elolvasni.ugyh ne muszonévesek olvassák.olvashatják, de aki olvassa huszonegy éves fejjel az elég hüje már bocsánat.ha tini oldalakat olvasgat.a tini alatt annyit értettem h 10-15,16éveseknek hasznos.
2013. jan. 10. 18:07
 6/18 anonim válasza:
Ez akkor is ízléstelen, és ráadásul tele van súlyos helyesírási hibákkal.
2013. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jajj mer a tiniket ugy érdekli....a látogatottságom sok.ugyhogy okostojáskám ne okoskodj mer uncsi vagy.am te olyan vagy mint a magyartanarom.szvl uncsiiiii......es tuti nm tini.mer te azt nezed helyesirasi hibanak ami tnicheat rövidìtés.és ne sértegesd a személyiségemet.hàny éves vagy?
2013. febr. 12. 16:40
 8/18 anonim válasza:
79%
:)))olyan jót kacagtam ezen a válaszon. Most már értem, hogy miért igénytelen a blogod..
2013. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
59%

Amúgy meg a "tugyátok" szerintem nem tinis rövidítés, hanem simán a te műveletlenségedből fakadó súlyos hiba. A látogatottság pedig nagy, nem sok. A pont, vessző után pedig szóközt rakunk. A csajosság pedig nem az agyondíszített, csucsimucsi, villogó giccseknél kezdődik, de remélem erre majd magadtól is rájössz pár év múlva :).

Végül pedig nem a korommal van a gond (21 vagyok), ugyanis ez a blog nekem tinikoromban sem tetszett volna.

2013. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Olyan uncsi vagy.uncsikaaaa.sztm meg jó az oldim és igenis jó a helyesírásom.megyek versenyre.de ezt sokan igy szokjàk meg cheten és ez van.de ízlések és pofonok.neked ez a véleményed,másnak nem.ez igy megy.azért kösz a választ.de nekem kompin,tabon ilyen a megszokott ugymond chatírás.ahogy én nevezem.és virtuális tasztival elég nehéz gyorsan és helyesen is irni ugy h mindenkinek megfeleljen.de mindig van vkinek valami baja az ilyesmivel kapcsolatban.;-)
2013. febr. 13. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!