Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Manapság miért nem tudnak...

Manapság miért nem tudnak olyan jó filmeket/zenéket készíteni, mint régen?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a filmek és a zenék is pl. egy tárgyra hasonlítanának. Régen jó minőségűek voltak, most pedig egyre silányabb filmeket és zenéket adnak ki, és már szinte hányingerem van tőlük. Csak én gondolom így?
2013. jan. 12. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tudnak már hasonlóan jó filmeket és zenéket készíteni mert már kezdenek kifogyni az ötletekből.Már szinte mindegyik témát feldolgozták filmnél is zenénél is. pl.filmeknél klónozás,2012,robotos filmek,inváziós filmek,élőhalottas filmek és még lehetne sorolni,ugyanez a zenénél is.
2013. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért mert androidos telefonos facebookos Gangnam Style-s korszak van. A mostani fiatal új generáció egy mutáns DNS hulladék mind. pfejjj
2013. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló: Én is még csak 16 éves vagyok, de egyáltalán nem olyan vagyok ahogy leírtad a mai fiatalokat a válaszodban. Katonasuliba járok, tanulok rendesen, hányok a gangam style-tól, gép előtt ülés helyett inkább csajozok vagy edzek :) Szóval azért kivételek vannak, bár jobb lenne ha az lenne a kivétel amit leírtál.


Kedves első válaszoló: Attól hogy már a lehető legtöbb kategóriából csináltak filmeket, az még nem hiszem hogy azt jelenti hogy csak az agyrohasztó 3D-s semmiről sem szóló filmeket kellene kiadniuk, attól még lehet érdekes egy film hogy a saját kategóriájában sok olyan féle van, nem?

2013. jan. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!