Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen beülős helyeket tudtok...

Milyen beülős helyeket tudtok Szegeden FIATALOKNAK?

Figyelt kérdés
14-16 év közöttiek vagyunk, de nem akarunk a béna tini diszkóba menni,mert tele van részegekkel. Csak ilyen beülős, nyugis helyre szeretnénk menni (nem részegek és tini ribancok közé kocsmákba és ehhez hasonló helyekre), de nem tudjuk hogy hova, ugyanis a legtöbb csak +18-as. Tudtok valami jó helyet ? És valami konkrétat is hogy hol van ? :) A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 12. 23:21
 1/2 anonim válasza:
sztem bármerre elindulsz,minden 2. sarkon találsz 1 jó helyet. viszont így nehéz, mert rengeteg az egyetemista, és ők mindenhol ott vannak :D szóval sztem ha inkább nyugira vágytok, sztem jobb lenne, ha beülnétek egy cukiba, pizzériába, ott jókat lehet beszélgetni, iszogatni, és ott biztosan nincsenek "részegek és tini ribancok" xD
2013. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van benne igazság:D köszi!
2013. máj. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!