Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti beöltöztök farsangkor?

Ti beöltöztök farsangkor?

Figyelt kérdés
Ha igen, minek? :) Adjatok tippeket!

2013. jan. 15. 20:12
 1/9 anonim válasza:
Még nem tudom, de a munkahelyemen, ahol felszolgáló vagyok, a főnök szólt már, hogy be kéne... Jó lesz ruhában talpalni egész este...
2013. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mármint jelmezben :)
2013. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Pókember!
2013. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Haha! Első vagyok! AZ mókás volna, tavaly is akkorát estem a jelmezem miatt, hogy napokig fájlaltam a derekam. A pókember legalább feszülősebb :)
2013. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

engem a batman köpeny rántott vissza a nyakamnál fogva, mikor beakadt egy fogasba x_x sosem fájt még úgy semmim

idén amúgy slenderman leszek (:

2013. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
elmennék egy olyan helyre ahol nem ruhában szolgálnak fel :D ;)
2013. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
és a nyakbajoddal mit csináltál kedves ex-batman, mert nekem most pont ez a bajom, hogy iszonyúan megrántottam a nyakam, úgyhogy a jobbra nézés nyakból gyakorlatilag kizárt :/
2013. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
masszírozás,melegítés
2013. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem öltözzetek hajlott hátú öreg néninek vagy boszorkánynak, vagy segítsetek valahogy magatokon! :)
2013. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!