Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook oldal, vagy profil?...

Facebook oldal, vagy profil? (sztáros)

Figyelt kérdés

szeretnék egy oldalt,vagy profil csinálni egy sztárról...

ha oldalt csinálok,akkor nem igen jönnek a lájkok,sem nem akarnak játszani,ha pedig profilt akkor mindig le blokkolják,de a profilban lehetne sok ismerős,és még játszanának is..! Szerintetek? tudom,hülye kérdés,de azért reménykedem,hogy lesz egy jó válasz. :/



2013. jan. 16. 18:56
 1/3 anonim válasza:
Szerintem profilt csinálj, csak írd ki hogy nem fake vagy csak egy sztár profilt akartál, és a sztár neve legyen bent névnek és az hogy fan vagy rajongói profilja, ilyesmi.
2013. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én csináltam már ugye egy csómót.... igaz 13 éves vagyok, és olyanokat csináltam,mint például Selena Fanoldal vagy Sztárok és Játékok... Most ott van hogy fanoldal meg minden mégsem értem!!
2013. jan. 19. 19:37
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csinálj oldalt, mert könnyebb
2013. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!