Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem lázadtak föl a...

Miért nem lázadtak föl a Pokemonok a gazdáik ellen?

Figyelt kérdés

A pokémonokat pokélabdában tárolták, ami szerintem nem elég tágas lakhatóság szempontjából (pl: Onix). Az EU-s normáknak se felel meg a lakhelyük, sőt már a Genfi Egyezményben is szerepel, hogy a foglyokat megfelelően kell ellátni.

Vagy pl mit ettek az emberek ebben a mesében? Mert nem hiszem, hogy vegetáriánusok lettek volna, hisz folyton sushit ettek, akkor Megikarpot vagdostak bele? Vagy hamburgerbe Miltankot?

Ráadásul folyton őket harcoltatták viccből.


2013. jan. 23. 19:30
 1/2 anonim válasza:

1. Még nem voltam soha pokélabdában, de szerintem be se lehetne zárni a labdát, ha nem mennének össze valahogyan, de mondjuk ennyi erővel azt is mondhatnád hogy a kutyáknak mennyire szörnyű lehet kutyaházban élni, de lehet hogy közben ő tökéletesen boldog és hozzászokott, vagy a cirkuszban is kicsi a hely az állatoknak, hogy az állatkertről ne is beszéljek. Mondjuk abban egyet értek, hogy sokkal jobb lenne ha mindenkinek egy pokémon partnere lenne, habár az olyan mintha a Digimonról copyznák.


2. A fogoly rossz szó! A középkorban biztosan rengeteget dolgoztak a lovak, mivel nem voltak gépek. Az sem kínzás ugye?


3. Sajnos szerintem ebben igazad van: [link] de gondolom ez is természetes.


4. Akkor a rendőrkutyákat is állandóan dolgoztatják? A sorozatban nem tudom hogy mondják-e, de a játékokban írják, hogy azért csatáznak, hogy a bizalmukat és a barátságukat növeljék és különben is, a legnagyobb részük több eséllyel alakul át ha harcol.


És ha ez nem lenne elég, a Legendás Muskétás trió (Unova), harcolnak az emberek ellen, hogy megvégyék a pokémonokat. Meg aztán a bibliában is írták, hogy az Isten az embereket azért teremtette, hogy az állatokon uralkodjon. Csak ki kell cserélni az Arceus, Edző és Pokémon szavakra.


Nem akarok okoskodónak tűnni, a kérdésed logikus, de szerintem ez teljesen normális abban a világban...

2013. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és még egy dolog, nem bántásból, de a Plazma Csapat is valami olyasmire törekszik amire te gondolsz...
2013. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!