Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent a facebook csetbe...

Mit jelent a facebook csetbe egy ikon?

Figyelt kérdés
Facebookon számítógépről csetre be vagyok jelentkezve. Egyik ismerősömnek azt jelzi telefonról van az odáig oké .De mit jelent mellette a " 2h telefonikon " a 2h mit jelenthet ? valakinek volt már ilyen ?

2013. jan. 26. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
h és d jelzés szokott lenni, a logikus magyarázat erre a hour (óra) és day (nap) lehet. Például 2h - 2 órája volt bejelentkezve utoljára. Esetleg akkor látta az utolsó üzenetedet ha volt közös beszélgetés.
2013. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen, de hát butaság, hogy ott van, hiszen most is beszélünk ..

2013. jan. 26. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor fordítva: annyi ideje jelentkezett be telefonról. a 16m az 16 percet jelent, ha ott voltál abban az időszakban akkor lehet hogy ezt meg is tudod erősíteni hogy lehetséges.


Bocs hogy csak tippelek, nem szoktam chatelni. Más ilyen kérdésnél még nem láttam konkrét megoldást mástól sem.

2013. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!