Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

13. szülinapi bulimat szeretném barátnőimmel megünnepelni:Da szülinapom itthon lenne de fogalmam sincs h mit csináljunk van egy két ötletem de azok szerintem nem olyan jók ti mit csinálnátok?

2009. szept. 2. 15:42  Privát üzenet  

A válasz

nézzetek filmet, társasozzatok, hallgasatok zenét és táncoljatok, sminkeljétek ki egymást, rajzoljatok, szinezzetek, pletykáljatok :)

nem tudom milyen az érdeklődési köröd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2009. szept. 2. 16:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőimmel csajos astét csinálunk, szerintetek mien programokat szerevezzünk erre a napra? :D
Ki hogyan szokta megünnepelni a születésnapját?
Ma voltam moziban és a Hétmérföldes szerelmet néztem a barátnőimmel. Vannak benneelég pikáns jelentetek és csak 12 karikás a film! Nem kevés ez 1 olyan filmhez? (csak az írjon...
A barátnőimmel akarunk csinálni egy zenekart Mi legyen a 3 tagú csapat neve?
Pizsipartit rendezek a barátnőimmel. Program ötletek?
Dokk Café egész évben nyitva tart ugye? Szombaton mennénk barátnőimmel de már elég rég voltam és nem tudom pontsan hogy nyáron is nyitva van-e. :$

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!