Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most már mit vacakolnak a...

Most már mit vacakolnak a Google utcaképpel?

Figyelt kérdés

Hétfőn olvastam miután hazamentem a suliból, hogy elindulhat a google street view projekt magyarországon.

De hétfő óta hiába várok, még semmi. Persze azt tudom, hogy az arcokat meg a rendszámokat eltakarják, de most már azér bármelyik nap előbukkanhat? Jah és ha előbukkan csak megjelenik a google earth-ba vagy újra lekell tölteni?


2013. jan. 31. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem napok alatt megy végbe, hetek-hónapok is eltelhetnek amíg feldolgozzák az adatokat és megjelenik a rendszerben. Mivel a program a netről frissíti az adatokat, ezért ha az utcakép megjelenik akkor az a régebbi kiadásban is ugyanúgy ott lesz mint az újban.
2013. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah.. várhatsz még egy darabig... A horvát projektet is két évvel azelőtt csinálták, mint ahogy most pár hónapja elérhetővé tették. Pedig ott nem volt ilyen huzavona.
2013. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam
2013. febr. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!