Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy szinte ismeretlennek mondhatò youtube csarornàm kb egy hònapja.a legelejèn nagyon belelendültem ìgy csinàltam hozzà facebookot is.

Most szeretnèm reklàmozni egy kicsit de nem tudom, hogy hogyan kezdhetem el, mert ugye hiàba van mind a kettö ha egyiket sem ismerik.

Egy règebbi kèrdèsemre vàlaszoltàk, hogy facebbokon könnyebb elterjeszteni de hogyan lehetne nekikezdeni.Ùgy èrtem mivel kezdjek neki?


2013. febr. 5. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd ki a faladra,kérj meg embereket,hogy pillantsanak rá és ha tudják kicsit terjesszék.Küldd át több embernek az oldalt. (akár idegeneknek is hátha ők más baráti körökből tudnak embereket vonzani)
2013. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!