Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik szoktak Animeconra,...

Akik szoktak Animeconra, Holdfényconra, Mondoconra járni, válaszolnának pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Rendszerint hány napra szoktál jegyet venni?/menni?

2. Abban a városban laksz, ahol a cont rendezik, vagy máshonnan mész?

3. Szoktál-e cosplayelni?

4. Valamilyen versenyen vettél már részt? Min?

5. Szoktál nem magyar kiadású és nyelvű mangát venni?

6. Milyen programokon szoktál részt venni?

7. Hány éves vagy?

8. Mi a véleményed a nagyon fiatal (11-12 éves) és a régi (harminc fölötti) rajongókról?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 5. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

eddig csak kétszer voltam(az egyik MAT-os volt,a másik Mondos).

1.csak egy napra,mert messze lakom a fővárostól.

2.nem:)

3.egyszer CP-ztem,legutóbb nem.Majd a tavaszin.D

4.Nem

5.nem szoktam mangát venni,mert b.szott drágának találom,mostanában sajna még könyvekre is alig van pénzem:S online szoktam olvasni,ha egy mangát(vagy a folytatását) nem találom meg magyarul.

6.Vetítés,karaoke.

7.15

8.Gyerekek,ez elég nagy buli nekik.A 30 fölöttiekkel sincs bajom,ők az élő bizonyítékaim,hogy ez nem olyan "majd kinősz belőle" dolog.

2013. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Egybe jegy , haverokkal ha már felmegyünk ott maradunk ha kell akár sátorban is .

2. Bő 120kilóméter ide pest.

3. Alap

4. Tavaly 6/6 haverral részt vettünk a NSUNS2 versenyen PS3-al.

5. Nem .

6. Ami belefér mindenre .

7. 19

8. Felnőttekkel semmi , jófejek lehet velük beszélgetni .. a kisebbekkel inkább , bevan szorulva a nézetük nagyon .. mostanság rávannak kattanva a narutora és isteníttik minden szar , holott műfajon belül is (One Piece) Alázza. A másik amiből sokvolt egy életre az a Ratyi Kirito .

2013. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eddig Sakura és Mondoconokon voltam~


1.) 2

2.) Nem, utazok aznap korán reggel vagy előtte nap 3 órát.

3.) Még soha, de idén tavaszira tervezem az elsőt.

4.) Nem, bénának tartom magam ._.

5.) Jap, gyűjtöm az FMA-t angolul :3

6.) Változó~ ami érdekel és nincs túl nagy tömeg. Szeretem a DDR és karaoke szobákat meg vetítést nézni, de főleg kinn lógni haverokkal.

7.) 19

8.) Nem foglalkozok azzal hány évesek rajongók. Volt már pár nagyon aranyos gyerekcosplayer is, de 30 fölöttiek is tudnak jó cp-t csinálni. Ami egyedül idegesít az a sok kis 11-12 éves Naruto fan, főleg a lány Naruto és Sasuke x_x

2013. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Egész rendezvényre, ugyanis messziről jövök és így jobban megéri nekem.

2.Nem Magyarországon lakom.

3.Igen

4.Igen. Stepmania verseny.

5.Nem nagyon, mert drágák.

6.A cosplay versenyeket és a performance-okat megnézem.

7.21

8.Én 5 évesen láttam először animét, nem is tudtam hogy az.Tehát korainak nem korai a 11-12 év az animenézéshez, viszont nekem úgy tűnik hogy ez a generáció sokkal könnyebben befolyásolható, és nem mindig fogják fel hogy mit is látnak, főleg azért mert még nem jutottak el oda hogy maguk válogassák meg mit is néznekmeg.

A 30 fölöttiek pedig tiszteletet érdemelnek amiért ilyen hosszú ideig hűek maradtak ahoz amit szeretnek. Véleményem szerint ők könnyebben barátkoznak fiatalokkal és népszerűek is a fiatalabbak között.

2013. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Csak az egyik napra szoktam menni, régen mindig mindenhol ott voltam, mostanra már elég belőle egy nap is.

2. Most már Bp-n lakom, a legtöbb cont itt rendezik. Régen vidéki voltam, onnan jártam fel Bp-re, illetve más vidéki conokra.

3. Nem :) Egyszer cosplayeltem, de az olyan volt, amiről egyébként nem lehetett volna megmondani, hogy cosplay.

4. Zenekvíz. Meg régen szervezősködtem több conon is, ha a háttérmunka számít versenyen való részvételen...

5. Japánt.

6. Zenekvíz, karaoke.

7. 25

8. Amikor ebbe az animés világba elég erőteljesen bekerültem (pl meetre kezdtem járni, japánul néztem gagyi minőségű, cd-re kiírt animéket, angol felirattal) még csak 11-12 éves voltam, akik pedig akkor az első animés barátaim voltak, mostanra mind 28, vagy éppen 30 felettiek. Éppen ezért egyik végletről sem tudok negatívat mondani, fiatal én is voltam, "réginek" pedig gondolom az a kör számít, akiket jó 12-13 éve régi ismerősökként, barátként tartok számon.

2013. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahány napos

Nem, de nagyon közel élek ìgy be tudok menni

nem

Amv készítõ

nem, neten olvasok, mert túl drágák

Amin csak tudok

17

semmi, mivel nem igazán beszéltem egyik ilyen korosztályba tartozóval sem bár tiszteletre méltó az összes idösebb rajongó

2013. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!