Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a vidámparkos...

Mi a neve ennek a vidámparkos féle "játéknak"? (élő, nem számítógépes)

Figyelt kérdés
Most Kaposváron a Pipacs napon volt,és felültem rá,de nem tudom hogy hogy hívják.(Am Balaton Bogláron szokott lenni.)Olyan,hogy egy nagy oszlop és az van ráírva h XXL,de nem találok róla képet.Na és négy négyes sor van egymással szemben befele,leereszkedik egy kicsit a padló,és elindul előre hátra(aki oldalt ül jobbra balra) és ez tök gyorsan,és olyan mintha zuhannánk,elég rossz érzés,és még forog is körbe,de amúgy nagggyon király,és nem találok róla képet!Kérlek segítsetek,ez életem egyik élményébe tartozik.És mindenkinek ajánlom,mire lejötök elmegy a hangotok,mert én is naggyon sokat ordíbáltam meg sikítottam,és még kamerázott is egy gyerek...:S:):D:P)
2009. szept. 4. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

[link] Ilyesmi?

Ezt én fényképeztem,ültem is benne és majdbe.tam úgy féltem. :D

2009. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez az!!Nagyon ott volt,tiszta brutál!Mi a neve,mert keresőbe nem találom XXL néven!!
2009. szept. 9. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudom,épp ezt akartam megkérdezni amikor rábukkantam a kérdésedre. :|
2009. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Interneten nem nagyon hirdetik sőt nem is igazán lehet megtalálni. Facebookon a hinta tulajánál lehet. Magyarországon 4 darab van belőle. Extreme és XXL néven ismerik:) Ehez hasonló például az Evolution nevű hinta.

Evolution ---> Steingruber vidámpark

Extreme ---> Dohány, Greznár .... stb

2010. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!