Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire durvák a siófoki árak?

Mennyire durvák a siófoki árak?

Figyelt kérdés
Nyáron tervebe van véve siófok és ha már ott vagyunk pár buli. Palace, beach club. Ezeknek az árairól tudnátok mondani valamit vagy a siófok night karszalagról

2013. febr. 12. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nagyjából ugyanolyan árak vannak ott, mint mondjuk Budapesten. Tehát érdemes benézni buli előtt a Tescoba piáért :) (ha jól rémlik, ott drágább egy kicsit a Tesco, mint Budapest környékén, kb. Tesco Express árakban kell gondolkodni). A leggázosabb dolog egyébként a szállás, érdemes minél előbb lefoglalni, különben csak az irreálisan drágák között válogathattok. Egyébként nekem eddig ez a hely vált be (vagyis ha terveznék menni Siófokra, akkor ebben a szállásban gondolkoznék): [link] . Olcsóbbat nem is tudnék mondani és a vízpart és a Petőfi sétány is értelmes távolságokra vannak. Ez utóbbit azért említem, mert Siófokon belül elég kemény távolságokat ki lehet fogni, ha nem figyel oda az ember.

Van egy csomó ingyenes hely a parton, pont az általad felsorolt kettő nem tartozik közéjük, a Palace ráadásul nagyon kívül esik a többi helyhez képest, viszont egész éjjel viszik ki az embereket ingyenes járatokkal. Belül egyébként van egy sztriptíz bár, ahova a szórakozóhelyen belül vásárolt piát SEM engedik be és hát maradjunk annyiban, hogy ott egy ásványvíz is többe kerül, mint amennyiből én le tudok részegedni Tescós piától :).

Erről a karszalagról meg itt találhatsz infókat: [link]

Remélem, nagyjából sikerült értelmes infókat átadnom :).

2013. márc. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!