Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg ezt a képet?

Hol találhatnám meg ezt a képet?

Figyelt kérdés

Kb 2003as lehet, Sugababes-es kép, a képen a Girls In Love főszereplönőivel vannak lefényképezve. kezükben tartják a sorozatjelét,összesen 6an vannak, ha jól emlékszem Mutyanak a haja kiwan szőkitve

A sorrend: Mutya, Szereplö,Keisha szereplö, Heidi, szereplö, ha jól emlékszem


még eccer egy gpotalos oldalon láttam,de akk mégnem volt netünk, és mire megtudtam vna szerezni azoldal eltünt, sokat kerestem de még mindig nem találtam meg...

ha vki tud vmit pls irja meeg!


u.i: bocsi a fura fogalmazásért :D


2009. szept. 6. 20:15
 1/2 anonim válasza:
100%

Én azt csinálnám,hogy a Googléba a Képekre kattintanék,és a keresőbe meg azokat a szavakat beírnám amiket a kérdésedben írtál.Sugababes,girls in love,stb.

És valószínű kidobná azt amit keresel.

[link]

2009. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de úgy is probáltam már, de semmi, yahoo-n is meg probáltam,semmi. Azért gondoltam hogy már megkérdezem.:)
2009. szept. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!