Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó farsangi...

Tudtok mondani jó farsangi jelmez ötleteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már gimis vagyok..ez az utolsó évem és kitaláltuk az osztályommal ,hogy idén mi is rendezünk farsangot az osztályban ,de semmi jelmez ötletem sincsen.:( Esetleg ti tudnátok mondani valami jót?


2013. febr. 18. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

adtól függ egyszerű vagy különleges.

egyszerű: boszi(ha lány vagy), pompom lány(ha lány vagy), vámpír, kertész, méhecske, ördög, angyal, nyuszi, superman/superwomen stb.

különleges: múmia (annyira nem, de én halloweenkor annak öltöztem be és jó volt, kb 10 embertől kértem kölcsön fáslikat, és tetőtől taqlpig be voltam tekerve.) egyiptomi fáraó/kleopátra, sírkő (barátnőm annak öltözött be, kartonból együtt készítettük neki xdd), szabadságszobor, éés... kifogytam az ötletekből.

2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legyel rocker csaj ha lany vagy, ha pedig fiu akkor rocker, ha fontos akkor szerintem adni fogsz magadra, egy kis smink stb. :)
2014. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!