Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretek diszkóba...

Csak én nem szeretek diszkóba járni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (pár hónap múlva 17). Eddig kétszer voltam diszkóban,elég is volt ahhoz,hogy rájöjjek, nem szeretek oda járni. Nem a társasággal volt a bajom,hanem egyáltalán nem élvezem a több óráig tartó "táncolást". Egyszerűen unalmas és egyáltalán nem élvezem. Más is így van vele?
2013. febr. 23. 17:37
 1/5 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány? Amúgy ezzel nincs semmi gond, egy csomó ember nem szeret diszkóba járni. Én mondjuk szeretek de csak néha :)
2013. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,az véletlen lemaradt,hogy lány vagyok.
2013. febr. 23. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így vele, én is jobban szeretek inkább beülni egy kocsmába vagy "házibuli" (de nem az a fajta házibuli, ahol vannak 50-en és ugyanúgy ordít a zene), ahol a haverokkal lehet hülyülni.
2013. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak én sem szeretek tömegnyomorgós fülsüketítő zenét az arcodba nyomó helyekre járni.

Ha mégis ilyen helyre kényszerülők az este során, akkor is csak félre ülök és iszogatom a kikért italomat.

Van akinek ez jön be, nekem momentán egy kis beülős hely, ahol szól a lágy zene, halljátok egymást mindenféle ordítozás nélkül, és akár egy egész estét ott töltenél mert tudsz beszélgetni, billiárd, darts stb., és a hangszálaid is megmaradnak.

Eddig talán én is kétszer voltam emlékeim szerint, egyszer sem próbáltam bemenni táncolni de viszont ha megint erre kerül a sor kipróbálom, de valahogy elriaszt.


Egyébként 17/F tehát nem vagy egyedül :)

2013. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én sosem voltam diszkóban,csak a nyomorgós suli duszkóban..de én is utálom ,a bulikat se szeretem max összeülni a barátokkal diskurálni ,hülyéskedni :) ez nem gáz szerintem! Én pl ahol már 35 nél több ember van egy ilyen dübörgős helyen akkor megfájdul a fejem és rosszul vagyok!

16/L

2013. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!