Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SOS! Vizes lett a 160. 000...

SOS! Vizes lett a 160. 000 Ft-os telefonom! Mit csináljak? Nem működik! Tudnátok segíteni? ( 2 hónapos a telefon, nem szeretnék újat venni).

Figyelt kérdés
Nos ez úgy volt, hogy rádugtam a töltőre a telefonomat és nem töltött, ezután azt hittem, hogy az aksival van a probléma, ezért vettem egy új aksit, de ez után sem töltött, ezután vettem egy új töltőt is, és még ezután sem töltött. Elvittem egy telefonoshoz és azt mondta, hogy vizes lett. Én ezt nem teljesen értettem ugyanis nem érte víz, de elkezdtem gondolkodni, és rájöttem, hogy amikor magammal vittem a fürdőszobába a telefont, pára érhette. Mit csináljak, hogy újra működjön? :(
2013. febr. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy ez nagy marhaság, de azért leírom ide: az Elementary- Sherlock és Watson c. sorozatban úgy szárítottak ki egy mobilt, hogy beletették egy zacskó rizsbe. (Az tényleg igaz, hogy a rizs nagyon hatásos nedvszívó. A sószóróba tett néhány szem rizs megakadályozza, hogy a só összetapadjon a levegő páratartalmától.)

Mondom, amerikai filmben volt, tehát lehet, hogy értelmetlenség, ez esetben bocsi.

2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Megpróbálom!
2013. febr. 23. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A rizs tényleg működik:D
2013. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem tudom milyen telefon, de azt nem hiszem, hogy attól tönkremegy, mert bent volt nálad a fürdőben, és egy kis pára meg is öli.

Nekem X8 van, több mint 2 éves, amit ez a telefon kap, sokszor már sajnálom, nagyon sokszor bent a fürdőben amikor fürdök, meg ha benthagyom, akkor végigvárja még lefürdik az egész család, konyhában főzés közben telefonálás, ott is megy bele pára. Meg ha megizzadok, és úgy telefonálok, akkor is csupa víz, és működik, meg amikor zsíroldóval tisztítom a kijelzőjét mert csupa olaj? Semmi gondja nincs tőle.

Régi nokia, ki lett mosva hosszú programon, több mint 1,5 óra vízben, amikor kiszedtem szétszedtem darabokra, mejd letettem száradni kb. 2 hétre, összerakás után működött, még mindig használatban van.

2013. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbálom ezt a rizses dolgot. Utolsó válaszoló, akkor a te telefonod elég sokat bír ;) Úgy látszik az enyém túl érzékeny. :\
2013. febr. 24. 13:08
 6/7 anonim válasza:
milyen telefonod van?
2013. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Samsung galaxy note =)

De már megcsináltattam... =)

2013. márc. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!