Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen bűvészkártyát tudtok...

Milyen bűvészkártyát tudtok ajánlani, ami olcsóbb a Bycicle-nél?

Figyelt kérdés
Mostanában elkeztem kártyatrükköket tanulni, de csak egy régi szakadozott paklim van. Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy új csomagot. Az osztályomban 1 gyereknek van Bycicle kártyája, de én nem akarok 2000-3500 Ft-ot rákölteni. Arra vagyok kiváncsi, milyen max.1500Ft-os bűvészkártyák(jól csúszik, vékony lapokból áll) vannak. A nem "troll" (kedves, nem offoló) válaszokat köszönöm!

2013. febr. 26. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A BICYCLE POKER 808 kártyák mind 990 forintba kerülnek és nem gagyi minőség a BICYCLE kártya minden bűvész ezekkel a kártyákkal bűvészkedik. Figaro bűvészboltban lehet kapni.
2013. febr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írva vagyon.

Csak a drágább egyedi Bicycle paklik kerülnek 2000-3500 Ft-ba. Ezek főleg gyűjtőknek szánt paklik.


A bűvészek többsége sima Bicycle Rider back 808-at használ, ami itthon 800-1000 Ft között van.

Itt kapsz ilyesmit:

személyesen: Figaro bűvészbolt

online: [link]


[link]


[link]

2013. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, hasznosak! Akkor csak azt nem értem, hogy az a gyerek miért költött annyit kártyára, ha csak kb.3-4 trükköt tud (lehet h azóta már többet tud), és még a riffle shuffle-t se tudja megcsinálni...
2013. febr. 28. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Erre három lehetséges válasz van.


- Vagy nem sima Bicycle 808 paklit használt, hanem valami egyedi, drágább kivitelűt.

- Átkúrták, és 2-3x-os áron vett kártyát.

- Vetített neked és drágábbnak hazudta.


A normál 808-as amúgy tökéletes bűvészkedésre. Ez a standard a bűvészek között. Általában akkor használnak már kivitelűt, ha eleve másfajtához szoktak hozzá, vagy vagy az előadásmód miatt valamilyen különleges kivitelű (mondjuk fekete, vagy halálfejes, stb.) paklira van szükségük.

2013. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Illetve a különleges, preparált trükkpaklik (pl. svengali, vagy stripper) is drágábbak, amik ugyanígy néznek ki, de nem normál összeállításúak, vagy készítésűek.


Ezekkel csak bizonyos bűvészmutatványok hajthatók végre, de az alap az a Standard 808.

2013. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz postaköltséget fizetni, sétálj be egy Tescoba (itt nincs kiszállítás, csak személyes átvétel) és vegyél egy Bee márkájú kártyát. Ugyanaz a cég nyomtatja mint a Bicycle-t csak ez vékonyabb, de mivel kezdő vagy, ez nem fog feltünni. Ja, és amúgy 650Ft
2013. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szia. én a Bee kártyapaklit tudnám javasolnin. Ezt is sokan

használják és elég jó minőség. A figarobüvészboltban találsz ilyet. Olcsób mint a bycycle.

2016. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyébként a figarobüvészboltban egy bycycle kártyapakli 1000 ft.
2016. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kecsabűvész válasza:
A Bűvész-bohóckellék webáruházában 950 Ft a bicycle és nagyon megbízhatóak. Ha budapesti vagy még házhoz is viszik ingyen vagy találkozhattok egy adott helyen. Annak ellenére, hogy webáruház nagyon rugalmasak. Illetve van egy csomó olyan bűvésztrükkjük, amit én máshol nem is láttam még. Azt írják, hogy nagy részét itthon készítik el, tehát nem kínai.
2017. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!