Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csináltam egy rövid animációs...

Csináltam egy rövid animációs kisfilmet, elmondanátok a véleményeteket róla (youtube link)?

Figyelt kérdés
Az se baj, ha leszarozza valaki, HA kifejti a véleményét
2013. márc. 1. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 1. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem néztem végig, mert az ilyenek nem érdekelnek (meg szerintem senkit sem), de az nagyon gáz, hogy random elmegy a hang meg szakadozik.
2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dolgozok rajt igazából a mikrofonnal van gond, mindenesetre köszönöm, h rám szántad a figyelmedet
2013. márc. 1. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Na, én végignéztem.


After Effects-ben csináltad? Az animáció elég rossz lett, még a szájuk se mindig akkor mozog, amikor kéne. Nincs háttérhang, ami nagyon idegesítő, sok az értelmetlen és indokolatlan szünet mind az animációban, mind a hangban.


A random bevágott karakterek elvesznek és ne mhozzáadnak. Volt kb.: 2-3 mondat, ami összességében jó volt, sőt, talán még egy poén is kcisit flefelé görbítette a számat, de ennyi.

A végén a Harlem Shake pedig abszolút negatív K.O.


Szerintem válts át Anime Studio Pro-ra, csinálj 20-30 másodperces, valóban vicces, vagy ütős kisfilmeket...


Nagy divatja van a hasonló videóknak - amiket imádok, Pikamon ftw! -, de azokban leglaább van valami, és a kinézetük is lehet, hogy néha tré, de nem igénytelenül, hanem szándékosan és mégis jól kidolgozva.

2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Öhm, ez egy kicsit kínos Anime Studio Pro 9-et használok, amúgy valóban egyszerűek a mozgások, hát igen gyakorolnom kell ez, csak az első ilyen próbálkozásom volt, a következő részben (még nem adom fel) igyekszem többet foglalkozni a gesztikulációval, ja és szájelcsúszások se lesznek a következőben gondok, mert abba is már eléggé belejöttem, még 3-4 résszel próbálkozok utána átállok a kisfilmmikre


UI: Köszönöm Wicked game a válaszodat

2013. márc. 1. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, azért gondoltam, mert abban csináltak a kezdők hasonló videókat- vagyis hogy kevés mozgás, a síkban is egyszerűen mozognak a figurák...


Ha a "csontos" részt - bocs, én így hívom :D - többet használod az anime studioban, illetve kidolgozottabbak afigurák, nem lesz gond.


De ha hasonlót akarsz, akkor viszont lehet, hogy az After Effects használhatóbb lenen számodra.

Itt van egy videó hozzá http://www.youtube.com/watch?v=USXJ-U2ahb8 hátha kedved támad dolgozni vele.


De a legnagyobbat úgyis az dobja majd rajta, ha a kész mű kellően átgondolt lesz.


Sok sikert!

2013. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!