Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megbízható márka a Huawei? (...

Megbízható márka a Huawei? ( Huawei ascend y200-az szeretnék)

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

2,5 éve vettem egy T-Mobile Pulse-t, ami az országba bekerült első Huawei gyártmányú Androidos telefon volt. Nem volt olcsó, bár a többi okostelóhoz képest igen. És nekem soha az életben nem lesz még egy olyan rossz telefonom, mint az volt. Hihetetlen mennyire gagyi, használhatatlan cucc volt. Telefonálni sem lehetett vele normálisan. Ekkor jöttem rá, hogy vagy kifizethető telefonálásra alkalmas téglát veszek, vagy pedig az okosteló 100k-nál kezdődik.

Persze lehet, hogy csak az én szerencsém, de azóta nem kísérletezek olcsó Androidos telefonokkal.

2013. márc. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút megbízható. Kapásból 3 példa (igaz az egyik nem mobil, de akkor is..:D)

Több mint 10 éves a modemem, ami a Huawei márkanevet viseli..kifogástalanul működik!!! Nekem egy Huawei U8500-as telóm van. Szintén hibátlan. Egyik ismerősömnek olyan van, mint amit szeretnél venni, és azzal sincsen az ég világon semmi probléma. ( Csak megjegyezném: most én is ilyet szeretnék venni! :) ) Szóval nekem ezzel a márkával kapcs. csak pozitív tapasztalataim vannak. Szerintem nem bánnád meg a választásodat, ha ennél maradnál. ;)

2013. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mind a 2 választ! Amúgy már rég kinéztem,és nem is tervezem megváltoztatni a tervem,csak most gyűlt össze annyi pénzem és már csak egy kicsivel kell kipótolnia anyuéknak :-)
2013. márc. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!