Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék jó fej, humoros...

Szeretnék jó fej, humoros emberekkel ismerkedni, beszélgetni! Hol találok ilyet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem pont itt a gyakori kérdéseken,de ga innen ír valaki azt sem ellenzem a lébyeg,hogy kedves legyen és humoros és jó fej,fiúkkal ,férfiakkal jobban szeretek csevegni de lányok is írhatnak! 16 éves leszek és leányzó vagyok, nincs ellenvetésem,idősebb ,érett férfiakkal is szívesen beszélek,de inkább a fiatalabbak írjanak olyan 23 éves korig, és hol találok ilyen embereket,hol kéne meg prólnom ismerkedni? Valamilyen színjátszókört tudtok ajánlani? Vagy olvasókör..tanfolyamok. Nekem mindegy:) előre is köszi a válaszokat!

2013. márc. 4. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
22/F vagyok. Első körben lakóhely függvénye az ismerkedés. Mivel úgy is messze laksz, ezért válaszom a lakóhelyed megírása után hagyd figyelmen kívül! Jóéjt
2013. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te merre laksz? Nem tudhatod,hogy én hol lakom, esetleg vannak ilyen oldalak , fórumok ?
2013. márc. 4. 01:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint ahol szivesen ismerkednek az emberek!:)
2013. márc. 4. 01:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol vannak ilyen helyek a neten. Ezért ismerkedek szinte csak ezen az oldalon. Próbáltam többféle kisebb látogatottságú oldalt, valaki hónapok vagy évek óta nem lépett be. Aki meg belépett, mind pesti. Az meg nekem kicsit messze van.

Bács-Kiskun megyében lakom, te?

2013. márc. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pesten:D

Én találtam pár ilyen oldalt még annó,de azok megszűntek azt hiszen,csak szeretnék jókat beszélgetni emberekkel ,és időm nem mi dig van,hogy bulikba menjek meg ilyenek ,egy tanfolyam vagy valami színjátszó csapat vagy hasonló az sokkal jobb lenne :)

2013. márc. 4. 01:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy itt a neten is szívesen diskurálok.
2013. márc. 4. 01:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szeretek a neten kommunikálni, olyan unalmas egy idő után. Ugyanaz a hely, ugyanazok a betűk csak más sorrendben. Se egy mosolyt nem látok, sem semmit. A :D vagy XD nem ugyanaz mint a vörös fejjel nevetés a valóságban.
2013. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazad van,de van aki jobban ki tudja magát fejezni írásban:)

Na én alszom jóéjt!


Várok még válaszokat!!!! Aki akar az írhat is nekem.:)

2013. márc. 4. 02:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jóéjt!
2013. márc. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden közösségi oldalon fordulnak meg "jó fejek"!

Az, hogy megtalálod-e őket, csupán rajtad, a beállítottságodon múlik.

A társkeresőkben, általában társakat keresnek. A csevegő oldalakon csevegni szeretnének.

...ennyi.

2013. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!