Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha 21 éves lány létemre egy...

Ha 21 éves lány létemre egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltam discoban, az manapság miért rossz/elítélendő?

Figyelt kérdés
Még az igényesebbnek mondott helyektől is egyszerűen kiráz a hideg. Pedig nem vagyok visszahúzódó típus, sőt, sok barátom van és szeretem a társasági életet is. Csak eléggé zavar, hogy mindenki kiröhög, vagy lenéz; amiért nem járok rendszeresen discoba. Ez tényleg ennyire rossz? (Így ismerkedni is nehezebb sajnos, mert szinte minden korombeli egyetemista ott van egész héten...)
2013. márc. 4. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, én már 25 vagyok, de sosem szerettem az ilyen szórakozóhelyeket. Én is meg tudom számolni egy kezemen, hogy hányszor voltam. Nem érzem, hogy kimaradtam volna valami jóból. Sőt! Az, hogy ki mit gondolt akkor, letojtam magasról. Nem mentem csak azért olyan helyre, ami nem tetszik, hogy mások lássák, hogy én is mekkora bulizós csaj vagyok. Az ismerkedésre pedig kitérve: hidd el, hogy nem ilyen szórakozóhelyen kell keresni a normális kapcsolatot!
2013. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert manapság a többség értékrendje megfordult: sajnos nagyon sokan a jót tekintik rossznak, és a rosszat jónak. Persze egyáltalán nincs igazuk.

Manapság - sajnos - a norma eléggé negatív, szabados, mondhatni züllött. Aki kilóg a sorból, arra gyakran furcsán néznek, és sajnos manapság leginkább az lóg ki a sorból, aki nem süllyed le a kereskedelmi tévécsatornákból áradó kultúrszenny szintjére.

Szóval dehogy rossz ez, sőt, jó. Valóban kisebbségben vannak az ilyenek, de azért még vannak. Ne süllyedj le, akkor sem, ha lenéznek! Nincs igazuk. Pár év, és a kortársaid is be fogják látni, hogy te csináltad jól. Kitartás, és hajrá! :)

2013. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így látom jónak. Nem fogom hagyni, hogy befolyásoljanak! :)
2013. márc. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!