Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha azt mondják,...

Cukimogyi01 kérdése:

Szerintetek, ha azt mondják, hogy keveset vagyok a levegőn és kimegyek laptoppal az udvarra az megoldás?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint keveset vagyok a levegőn, és szeretném megtalálni az arany középutat. Szerintetek ez megoldás??


12/L



2013. márc. 5. 20:19
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Ha láttál már demotiváló posztert, akkor elmondom neked, hogy legalább 10 különböző van, ami ilyen srácokat ábrázol. Úgyhogy a válasz az, hogy NEM. Kimenni a levegőre az focizni vagy biciklizni vagy ilyesmi, el kell szakadnod a géptől.
2013. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kezdetnek nem rossz, de a cél valóban az lenne, amit az első ír. És 12 évesen kicsit aktívabban szót fogadni a szülőknek!
2013. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyébként nem az anyukád érdeke, hogy többet légy a levegőn, hanem a saját érdeked. Az jó ötlet, hogy kimész az udvarra, de a laptopot bent kellene hagynod és az udvaron el kellene döntened, hogy merre tovább és mivel (gyalog, kerékpárral, görkorcsolyával) tovább. És 10 perc nem elegendő! Ha van kutyátok, egy órát nyugodtan sétálhatsz vele is.
2013. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen...:)
2013. márc. 8. 18:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsotokat és hétvégén a barátnőimmel túrát szerveztünk elmentünk biciklizni, fára másztunk, sétáltunk s tóparton és az erdőbe, nagyon jó volt, köszi a válaszokat!
2013. márc. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!