Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bekövettek tumblr-ön? Visszakö...

Bekövettek tumblr-ön? Visszakövetek mindenkit.

Figyelt kérdés
vélemények is jöhetnek nyugodtan

2013. márc. 9. 10:20
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. márc. 9. 10:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem foglak követni, bocsánat, mert tumblr másik részéhez tartozom.


Tudtad, hogy van a blogodon: Supernatural, Merida, Homestuck, Wolverine, Teen Wolf, Sherlock, The Perks of Being a Wallflower, Harry Potter, American Horror Story, War Horse, Finn Harries és sok Joseph Gordon Levitt?



(Amúgy aláírtad már a CISPA megállítására készített petíciót? Az a médiaörvény, ha átmegy a tumblr végét jelenti.)

2013. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tetszik a blogod, követlek:-)


itt az enyém, nemrég kezdtem:-)


[link]

2013. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sajnálom, de én nem követlek be... a véleményem meg az, hogy a blogod tucatszar. mármint ne érts félre! nem szar, csak az a probléma, hogy kb. minden második-harmadik tumblr ilyen. most, hogy nem menő annyira ez a facebookos idézetes oldal dolog, most ilyen hipszter, meg hasonló tumblröket csinálnak a tinik.

Igazából lehet, hogy én bekövetnélek,

2013. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok, véletlen küldtem el

szóval én lehet, hogy bekövetnélek, ha raknál fel saját képeket, mert az egyedivé tenné a blogodat! meg a themeden is változtass, nagyon össze van kuszálva...

2013. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egyszer egy tál gyümölcs, aztán csak fekete fehér "megakarokhalni" "szarazélet" képek... szar. dönts el divatblogot akarsz, vidám képes blogot akarsz vagy olyan fekete fehér kicsit szomorúbb félét stb.
2013. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem tetszik a tumblröd.

2013. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én bekövettelek, szerintem nem rossz a tumblr-öd. itt az enyém: [link]
2013. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!