Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Horgász vizsgázni szeretnék,...

Horgász vizsgázni szeretnék, lehetséges ez igy?

Figyelt kérdés
1999.május 19.én születtem(most vagyok 13 éves) és már 5éve van horgász engedélyem és május 19.én leszek 14éves és akkor már ügyebár vizsgáznom kell hogy meg kapjam az engedélyt és akkor most ahogy egyből május 19.én leszek 14 akkor utána egy héttel már le tudok vizsgázni? ha igen akkor miből tudnék rá felkészülni/mire számithatok?

2013. márc. 10. 13:10
 1/1 anonim válasza:
Szia!Tudtommal amint a 14-et töltötted leteheted a vizsgát.Lehet hogy még előtte is,csak nem szükséges,de ezt úgyis megírják majd idd.Kérdésekben számíts a tilalmi időkre,méretkorlátozásokra,védett és fokozottan védett halfajokra,halmegkülönböztetésre.Ezek kellenek,de tisztában kell lenned az alap horgászmódszerekkel,a tiltott módszerekkel.Ami még nagyon benne szokott lenni,az a horgászati szabályzat és ami ehez kapcsolódik.Bocs ha hosszű lett!!
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!