Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a blog.hu-n...

Hogyan lehet a blog.hu-n bejegyzést írni?

Figyelt kérdés
Még soha nem blogoltam, most regisztráltam indapass-on, ott szeretnék blogolni, de nem találom, hogy hogyan kell

2013. márc. 10. 14:05
 1/2 AccountManagerkovács ***** válasza:
Először is létre kell hozni egy blogot. Aztán azon belül van egy Admin felület és ott láthatsz egy olyat fent hogy Klasszikus, Kép, Videó meg még valami. Ezekre ha kattintasz, akkor tudsz bejegyzést csinálni.
2013. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! megtaláltam. viszont még olyan kérdésem lenne, hogy azt hogyan tudom elérni, hogy a bejegyzéseimet csak én lássam? nem másoknak szeretnék írni, csak egy amolyan napló szerűséget,csak a gépen egyszerűbb, mint füzetbe körmölni. ide viszont épp ezért úgy szeretnék írni, hogy mások ne olvashassák.
2013. márc. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!