Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen elonyei es hatranyai...

Milyen elonyei es hatranyai vannak a szinesz szakmanak?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak h nagyon jo lennek szinesznek mert van hozza tehetsegem oszinten en is gondolkodtam rajta mivel nagyon szeretek szineszkedni es azt szeretnem toletek megkerdezni h pl ha szinesz lennek milyen elonyei es hatranyai lennenek az eletemben ? Minden valasz nagyon sokat segithet ! elorre is koszonom :)

2013. márc. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előnye, hogy azt csinálod amit szeretsz.

A hátránya, az egész életedben az állandó tanulás, a szerepek közti állandó őrlődés, rettegés a következő szereptől, időnként fellépő kishitűség.

Nem elhanyagolható még a mérsékelt anyagi megbecsülés sem.

2013. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! Es az is igaz h akkor mar nem lehet olyan magan eletem mint egy "civil " embernek ?
2013. márc. 13. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátom színész, így átlátom én is a dolgokat jócskán.

Előny: azt csinálod, amit szeretsz, elismertség, tisztelet, sikerérzet, széles baráti- és ismerősi kör, pörgés, dorbézoló életmód (az utóbbi kettő elég szubjektív, bár általában mindenki úgy fogja fel, hogy vannak negatív és pozitív oldalai is)


Hátrány: állandó hajtás, feszültség, stressz, iszonyú kevés szabadidő (a párom évente 3x találkozik a szüleivel, velem általában heti 2-3 alkalommal, de van, hogy 3 hétig külföldön van munka), züllés (a felgyülemlett stressz és feszültség levezetése, nem mindenkinél, de nagy részük ilyen, és húzzák magukkal a többieket), félelem attól, hogy mi lesz a következő évadban, lesz-e munka, hol, mennyi.


A pénzt nem sorolnám egyik oldalra sem, nagyon változó, hogy mennyit kapnak, van, amikor elég keveset, van, hogy meglepően bőkezűek velük.

2013. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem , nagyon szepen koszonom! Sokat segitettel :)
2013. márc. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!