Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem járok bulizni sose mert...

Nem járok bulizni sose mert ne tudok táncolni, ez már midnig így marad?

Figyelt kérdés
annyira szeretnk menni buiba de nagyon fontos a barátaim véleméyne és nem fogom beégetni magam előttük. mit csináljak?egyáltalán hogy kell buliba táncolni?:S
2008. jún. 9. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem marad igy, persze ha te is ugy szeretned, hogy valtozzon a helyzeted! Allj a tukor ele amikor egyedul vagy es probalgasd! En is igy tanultam meg tancolni:D

Jo bulizast!

2008. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne görcsölj.Egy diszkóban nem azt nézik ki hogyan táncol.Különben ha egy kicsit mozogsz már valami.Szerintem igyál 2 vilmost buliba éréskor és hidd el menni fog a tánc.
2008. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen görcsölni :) Nem is kell tudni, táncolni a bulikban csak élvezd a zenét, és mozogj rá. Eltudsz lesni néhány figurát másoktól is! 1-2 feles pedig feloldja a gátlásokat és fogsz merni "rázni"
2008. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
én se tudok táncolni, nyugi. De ha iszok akkor minden oké.Csak próbáld ki. Vagy menj rockkoncertre, ott csak ugrálni kell, azt mindenki tud. Csak ne menj a legnagyobb pogóba, mert letaposnak, multkor nekem is lett egypár zúzódásom.
2008. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!