Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bosszút forralunk, vannak...

Bosszút forralunk, vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok, és a legjobb spanom megszivatták a szobatársaink azzal, hogy facebook-ját feltörték, és mindenfélét kiirogattak.. és bosszút forralunk ellenük, de még nem tudjuk mit csináljunk. Nem olyan durvára gondoltunk, mert szeretjük azt a sulit, de mégiscsak észhez szeretnénk őket téríteni.. 17/F

#kolesz#bosszú#szivatás#
2013. márc. 17. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki örül annak, ha zuhanyzás közben 1-2 vedér hideg vízzel váratlanul nyakon öntik.
2013. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem szivatásra gondoltam, hanem véres-kegyetlen bosszúra.. vagy hasonlóra.. :)
2013. márc. 17. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor szarás közben öntsétek nyakon :D Vagy a fogkeféjével tisztítsátok ki a wc kagylót.
2013. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
xD te tapasztaltnak tűnsz.. köszönöm, majd valamelyiket kipróbáljuk >:D
2013. márc. 17. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
5 év alatt koliban sok mindent látni :D A "véres-kegyetlen" bosszút mondjuk nem igazán támogatom, azért mondtam csak ilyen apróságokat :D Esetleg ha egy szobában vagytok és már mélyen alszik, csapjátok fel az ágyát (mint mikor ágyazol) majd gyorsan feküdjetek vissza mintha aludnátok. Vagy amíg alszik fűzzétek be a cipőit visszafelé, felülről kezdve >:D
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis nem voltunk annyira kegyetlenek.. Csak felhívtunk ismeretleneket randomra telóján, őt azóta is hivogatják vissza >:D és persze vágtunk úgy mellékesen egy lyukat a kedvenc farmerére, hátulra :D
2013. márc. 19. 17:30
 7/9 anonim válasza:
Ha emeleten vagytok akkor jó buli összekötni a két cipőfűzőjét, majd a cipőjét kidobni egy az ablak alatt álló fára. Csak ez nálunk elfajult és tele van cipővel az ablak alatti fa! XD
2013. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben van néhány ami tetszenexd


www.keptelenseg.hu/keptelenseg/koleszos-szivatasok-10814

2013. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xD a cipőfűzős jó ötlet!! xDD utolsó, amit linkeltél azok is nagyon tetszenek :D én már találtam egy olyan videót is a neten, amiben egy pasi valami fing szagú spray-t fúj szét a szobában, és eljátssza, hogy befingott, a többiek meg ezt hiszik hogy tényleg befingott, és a végén már rosszul vannak és öklendeznek, rókáznak.. >:DD azért vannak szép ötletek. :D
2013. ápr. 14. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!