Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen angol vezeték nevek...

Milyen angol vezeték nevek illenek Nicklaus/Klaus névhez? (de nem csak ahhoz, hanem más vezeték nevek is jók . és ha tudtok régies neveketmondani megköszönném. :-) )

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 10:14
 1/7 GLadislaus ***** válasza:
A Klaus mellett minden angol vezetéknév furcsán hat, lévén elég németes hangzású név.
2013. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert német is. vampire diariesból szedted gondolom, de minek akarsz új vezetéknevet kreálni?
2013. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen onnan szedtem, és könyvet írok... Nagyon tetszik a Nicklaus név, aőt a karaktere is, de az a könyvembe persze egészen más lesz...
2013. márc. 24. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
azt hittem fanfictiont írsz, de inkább akkor vmi német vezetéknevet válassz
2013. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,de még mindig nem kaptam meg a választ a kérdésemre....akkor nem angol hanem német vezetéknévre lennék kíváncsi..., de mondtam hogy nem muszáj hozzá illenie, szóval...
2013. márc. 24. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Albertirsa Nicklaus :D
2013. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Thompson vagy Tomlinson esetleg Smith :D :-)))
2013. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!