Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hegyalján mennyire vannak a...

Hegyalján mennyire vannak a cuccaim biztonságba a sátorba?

Figyelt kérdés
Ha elmék koncertre mekkora esélye van, hogy valaki kifoszt? Azért kérdezem, mert még nem voltam és ez lesz az első alkalom. Az a rész ahol a sátrak vannak örzött rész és csak karpereccel lehet bejutni?

2013. márc. 25. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a sátrakhoz csak karszalaggal lehet bemenni, de minden fesztiválon vannak olyanok, akik lopkodnak, mindenhol vannak olyanok, akik beb*szva viccesnek tartják, hogy mások sátrát feltúrják, vagy elviszik, ezért nem érdemes értékes tárgyat vagy pénzt a sátorban hagyni, mert sosem tudhatod. Csak szerencse, illetve balszerencse kérdése...
2013. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gitárom szeretném vinni. Nem a legértékesebb de jóféle meg már a szívemhez nőzz :D. Nincs valami hely ahol lelehet adni, hogy őrizzék?
2013. márc. 25. 07:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Nőtt*
2013. márc. 25. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs, ne vidd el... max ha nem sajnálod hogy széttörik/elázik/ellopják vagy darabokban hozod haza, akkor viheted :) 50-50%
2013. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van egy értékmegőrző, napi 200 forintért cserébe vigyáznak a cuccokra az info pontnál, tavaly délután 3-tól hajnal 6-ig semmim sem tűnt el a táskámból
2013. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vittem és épségben hoztam haza : DD
2013. okt. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!