Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális hogy 16 éves elmúltam...

Normális hogy 16 éves elmúltam és 12:30-ig mehetek ki bulizni? L

Figyelt kérdés
Szüleim szerint azok a szülők aki ennél tovább kint engedik a gyerekeiket nem normálisak.Egyet értetek ezzel ? mit csináljak ,h tovább lehessek?

2013. márc. 25. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint éjjel fél 1-ről beszélünk? Akár még normális is lehet...hol laktok?
2013. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerlek és nem tudom milyen vagy (mert sztem ettől is függ), de én egy 16 éves gyereket, aki ráadásul lány, még eddig sem engednék el.
2013. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát engem konkrétan egyáltalán nem engednek bulizni, nemhogy addig, mint téged... :(


16L

2013. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

igaza van a szüleindek, mármint tudom hogy tovább lennél, de ők elég engedékenyek..

17 éves vagyok 2 hónap múlva töltöm be a 18-at. Egy barátom Szülinapi bulijára 11 ig engednek el és csak akkor hogyha az apám kocsival oda értem is jön hogy hazahozzon.

mondván hogy "még nem vagy 18"

És szerintem örülj annak hogy téged addig elengednek:)

2013. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha az én lányom lennél, akkor el sem mehetnél itthonról!
2014. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 M.Inke válasza:
Régi kérdés de erre mindıg ažt mondom, hogy majd ha lesz egy gyereked foleg lany..megfogod erteni a szuleidet!! :)
2015. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a praktikum helyett sok szülő még mindig dogmatikusan gondolkodik.

Pl: ha kocsival megy el a gyerekéért, akkor ugyan mit számít, hogy meddig marad? Ez ilyen esetben csak a szülő saját fontoskodasa hogy előbb el kell hozni a gyerkőcöt, mint amíg a buli tartana, hadd legyen egy kis diszkomfort érzés. Hogy elmehetsz bulizni de azért nehogymár maradéktalanul jól érezd magad.


Amikor meg tömegközlekedéssel jön haza a gyerek akkor pont hogy sokkal biztonságosabb akkor amikor már van is járat és nem a nagy éjszakában kell bolyongani kiszámíthatatlan közlekedés mellett.


Én sokkal inkább arra adnék a szülők helyében, hogy megnézzem kivel megy el. Milyen társaság veszi körül.

2015. okt. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Igazad lehet? Nekem kellett vinnem mindig a kérdező korú húgomat magammal. Kb. 1 órán belül felszedett valakit, és reggel 4 órakor került elő egy másik pasival. Hogy a kettő között, még hánnyal volt, az számomra is rejtély. Amikor szóvá tettem, próbáltam volna vigyázni rá, azt már nem hagyta. Amikor nem akartam elvinni, anyám akkor is rám erőszakolta. Persze nekem nem hitték el, hogy az áldott, jó kislányuk egy Q, ezért legközelebb már nem is érdekelt, hogy mit csinál. Ha nem került elő időben, akkor meg ott hagytam. Ma-holnap 40 éves, elvált, nincs gyereke, és még mindig ingyen Q. A szüleinken élősködik.

De volt olyan is, hogy a barátnőm szülei, bízták rám a lányukat. De őt is hajtotta a vére.

Szóval hiába nézed, hogy kivel megy el. Ha hajtja a vére, még azt vereti meg, aki vigyázna rá.

Már nekem is van lányom. Soha, sehova nem fogom elengedni. Voltam én is fiatal, és se hü...e, sem amnéziás nem vagyok. És a kérdező szülei, és más szülők is így vannak ezzel. Ha azt akarjuk, hogy ne essen bántódásuk, akkor bizony be kell őket zárni, addig amíg a lelki érettségük is eléri a testi érettségüket, és lesz tartásuk, tudnak uralkodni magukon. Ha már érti, hogy nem mindenki más a rossz, akkor talán felkészült.

2015. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Ne általánosíts,könyörgöm,ne!

Mindenhol ez megy,hogy az összes 14-15 év körüli lány egy agyatlan,szégyentelen partir.banc,nyilván sajnos egyre több az ilyen,de nem mindenki az,bocsi,ez így iszonyat degradáló

2016. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkal veszélyesebb éjjel közlekedni, mint hajnalban, amikor már vannak járatok. Nem is értem az ilyen szülőt. A nagy tekintélyelvűségével sodorja veszélybe a gyerekét. Ezt kellene megmagyarázni.
2016. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!