Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A youtube-on a smosh kb....

A youtube-on a smosh kb. mennyit keres?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni a videóikat és nagyon jól szórakozom rajtuk :) Aztán meglátom a nézetséget és leesik az álam! Ezzel kb. mennyit keresnek?

2013. márc. 25. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kereshetnek vele nagyon sokat, mert most a Lunthtime w/ Smosh: The Game nevű játékukra szerveztek pénzgyűjtést, mert nem tudták a keresetükkel megfizetni az animátorokat, meg a többi kockát, aki segítene nekik. :D De azért szerintem tényleg nagyon jók a videóik, és szeretem ezt a csatornát, de szerintem nem kereshetnek vele túl sokat... :/
2013. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogyne keresnének. ezer millió csatornájuk van.. (mondjuk minek?) pewdienél kiszámították hogy 10millió feliratkozóval kb 34 milliót keres, na akkor smoshéknak van még plusz 4 csatornájuk (smoshgames,smosh cartoons,IanH, meg most anthonyéknak a watchuslive). Szóval ja, ROHADT sokat keresnek ;)
2013. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
biztos, hogy nem éhesek [link]
2014. jan. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a feliratkozóval keresnek pénzt, hanem a hirdetésekkel, amik a videó mellett vannak. Akárhányszor valaki rákattint/megnéz egy hirdetést a videónál, pénzt kapnak (valami 1 dollárt vagy ilyesmi, de milliós nézettséggel...). Csak mondom c:
2014. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!