Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan mukodnek Pesten a...

Hogyan mukodnek Pesten a pokertermek Kaszinokban?

Figyelt kérdés

Kanizsai gyerek vagyok, most jovok fell Pestre csalàddal. Mindenkèppen ha màr itt vagyok kiszeretnèk probàlni egy poker estèt, foleg a Vorosmarty Teri kaszinokban. Az a kerdesem hogy hogyan mukodnek ezek?


Van Dress Code? Mennyi a minimum tet? Mennyivel engednek be a jatszmaba?



2013. márc. 27. 13:07
 1/2 nanahogy válasza:

Dresscode: ne szakadt farmerbe menj, de azért nem kell túlzottan kiöltözni se. Arra figyelj, hogy valami rendes, ellenőrzött kaszinóba menj, és csak akkor kockáztass, ha már tudsz eléggé játszani.

Itt találsz egy listát a jobb pókertermekről: [link]

2013. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt kell tudni, hogy rengeteg kaszinó bezárt, illetve már nem szervezhetnek játékokat. A Le Grand-ról nem is hallottam, pedig sok helyen megfordultam... :) Szerintem ott már nincs semmi, de ha mégis, az nem póker (max fű alatt). ;)


Amit én ajánlok: a Doyle! Nagyon igényes és szép hely. Ezen kívül van még a hangulatos Cotton Club és a bejáratott Duna Plaza-ban lévő kártyaterem.


Ezen kívül Pesten nincs legális klub, ahol játszhatsz. Ja, és ezek közül egyik sem kaszinó! Ugyanis ahhoz megint külön engedély kellene, Magyarország pedig nem Las Vegas. Pár évvel ezelőtt voltak még ilyen helyek, ma már nem. :/


A fentebb írt lista itt is megtalálható, azzal a különbséggel, hogy itt mindig aktuális (a Szerencsejáték Felügyelet mindenkori hivatalos listája):


[link]


Ha omahaázni akarsz, akkor keress rá a Facebook-on a J2 Klub-ra. ;)

2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!