Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki járt már az Operettszínházb...

Ki járt már az Operettszínházban legyen szíves megmondani, hogy honnét jó a rálátás a színpadra? Emelet oldalülés jobb elsősorba kaptam jegyeket illetve Erkély oldalülés bal elsősor?!

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én háromszor is jártam az Operettszínházban.Mind a két hely jó!Az emelet oldalülés jobban az 5,4-es székek jók,az erkély oldalülés balban a 8,7,6-os ülések lehetnek jók.
2013. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Anna,remélem hogy így lesz ugyanis a Marica grófnőre,és a Borban a vigaszra Emelet oldalülésre kaptam jegyet előzőre 4-5 szék,utóbbi 2-3-4 szék..illetve májusi Maricára 3-8 székig erkély oldalülés bal elsősor...izgatott vagyok és nagyon várjuk mert most megyünk előszőr ebbe a csodálatos színházba.
2013. márc. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!