Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van Budapesten olyan kocsma,...

Van Budapesten olyan kocsma, ahova 18 év alattiak is bemehetnek?

Figyelt kérdés
nem kell, hogy kiadják neki a piát, csak hogy engedjék be. ha van, akkor hol? mi a neve és merre található?
2013. márc. 30. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
De miért kellene 18 év alattiaknak bemenni egy kocsmába? Hogy nézzék, hogy más hogyan iszik? Üdítót meg lehet kapni presszóba, büfében, boltban, bárhol.
2013. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Első:

Olyat nem hallottál még, hogy mondjuk a fiú 20 éves a lány meg 16-17? és mondjuk el szeretne menni a barátjával és annak társaságával? De ez csak egy lehetőség a sok közül


Kérdező:

Nem mindenhol nézik a személyit, ezt ki kell tapasztalni. Régen például a bakegérben biztos vagyok benne, hogy nem kérték, de ott már nagyon rég nem jártam

2013. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Biztos van de ott megerőszakolnak amúgy meg mindenhova bemehetsz csak nem adnak piát.
2013. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első: képzeld, van olyan kocsma, ahol lehet csocsózni, foci meccset nézni, meg amit a második mondott, baráti társaság... pff... (ráadásul ha egy 18 év alatti 18 éven felüliekkel van az kikéri neki a piát...)

második: köszi, igazad van :)

harmadik: pff ezt meg sem hallottam :D milyen megerőszakolnak? :D amúgy meg van olyan kocsma ami előtt áll egy nagydarab kopasz csávó aki személyit kér...

2013. márc. 30. 10:30
 5/8 anonim válasza:
17 éves vagyok, és MINDENHOL kiszolgáltak piával bármilyen kérdés nélkül Budapesten. pl. Hauzol Caffe(Blaha közelében)
2013. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biztos idősebbnek nézel ki :D
2013. márc. 31. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy bemehetel, de alkoholos italt nem kapsz.
2013. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
volt hogy nem engedtek be, és a kocsma ajtó előtt állt egy biztonsági őr, aki személyit kért.
2013. jún. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!