Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A budapesti vidámparkba, ha...

A budapesti vidámparkba, ha kifizetem a belépőt, utána korlátlanul felülhetek bármire vagy még külön kell venni jegyeket?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jól emlékszem, de úgy rémlik pár éve kifizettük a belépőt (ami mellesleg közel 5000Ft) de utána bármire felülhettem. Vagy nem így van?
2009. szept. 19. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korlátlanul felülhetsz, szinte bármire, kivéve a benzin űzemű gokartot.
2009. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. szept. 19. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Épp ma nézegettem a honlapot, mert már vagy 20 éve nem voltam, és el szeretném vinni a gyerekeimet. Ha jól értettem, akkor a játékok többségére fel lehet vele ülni, de van egy pár, amiért külön kell fizetni, pl. dodgem.
2009. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én a nyáron voltam ott, és csak a benzines gokartra kellet fizetni plusz pénzt.

Nyár óta lehet, hogy változot?

2009. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, rálestem mégegyszer, és ezt írják:

A napi karszalag megvásárlásával majdnem az összes játékunk korlátlanul használható. A „nagy játékok” mellett vannak pénzbedobós játékaink (például az ügyességi játékok), vannak egységjeggyel használható játékok (például a Távolkeleti soron található játékok, amikre a belső pénztárban lehet jegyet váltani), és vannak olyanok, amik készpénz ellenében vehetőek igénybe (mint pl. a Gokart). Ezeket a játékokat bárki, a "nagy játékok" korlátlan használata mellett további lehetőségként tudja igénybe venni

2009. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!