Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Makettezőkhöz irányul a...

Makettezőkhöz irányul a kérdésem: KV-1 modellt rakom éppen össze, viszont kezdő lévén fogalmam sincs, hogy a tank tetején levő csapóajtókat beragasszam-e vagy éljek azzal a lehetőséggel, hogy ragasztható rá kampó és elvileg nyitható marad?

Figyelt kérdés
Valamint a kerekek nagy része simán összeillesztve könnyen szétesik. Ezeket ragasztani szokás vagy majd a lánctalp összefogja?

2013. márc. 31. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nemrég kezdtem pont egy KV-1-el. Én beragasztottam őket. A lánctalp sem fogja összefogni őket rendesen, szóval fixre ragasztottam őket. Elvégre nem fogom a földön tologatni, így értelmetlen, hogy forogjon.
2013. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben már túl vagyok rajta és rájöttem, mivel félpercenként potyogtak ki, ahogy a lánctalpat raktam össze és mivel azt szemenként kell összeragasztani, így nem is lehetne tologatni :) De jól jön a biztosítást, úgyhogy köszönöm!
2013. ápr. 3. 04:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Most már kész van a festés is és már csak arra lennék kíváncsi, hogy amit adtak hozzá "matricákat", hogy a fenébe kell ráragasztani? Csak mert papír alapúnak tűnik, nincs rajta se lehúzható fólia, se ragadós felület, se semmi...Legalább egy leírást adhattak volna hozzá :S
2013. ápr. 7. 11:01
 4/4 anonim válasza:
kend be vízzel és óvatosan szedd le a matricát, aztán minden ragasztó nélkül helyezd a páncélosra (de még legyen nedves) és hagyd megszáradni :)
2013. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!