Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Késő 15 évesen elkezdeni a...

Késő 15 évesen elkezdeni a Hip-Hop táncot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem.én 14 éves vagyok,és én is elakarom kezdeni :)

de majd 16 évesen fogom.szerintem nem késő,majd belejösz

2009. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

én 8 éve táncolok most vagyok 13

és egyáltalán nem késő sőt nagyon nagyon sok változást lehet észrevenni már 3. próbánál persze ahhoz olyan tánciskolát kell választani nagyon szurkolok

és már megvan h hova jársz/vagy fogsz járni táncolni??

mert hátha tudok segíteni persze attól függ hol lax

2009. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

a 2.nak:

Salgótarjánba akarok majd a Def Jam-be:)

2009. szept. 20. 20:06
 4/5 anonim válasza:
egyáltalán nem....miért lenne késő??? ha 40 évesen jut eszedbe, hogy hip hop táncra szeretnél járni, akkor sem késő....akkor mész amikor jónak érzed
2010. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 a piccie Barbíííííí ***** válasza:
énis 15 vok, és 6éve táncolok szal 9 éves korom körül kezdtem!!! amugy ha gyorsan tanulsz és jól táncolsz,ami nan fontos h jól táncolj és mozogj akk nem késő elkezdeni!!! ugyis először az alapokat kell megtanulnod és a könnyebb lépéseket!!! és ne ijedj meg ha 15 évesen beraknak egy kezdő csportba ahol 8 évesek lesznek!!!!
2010. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!