Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudok bejelentkezni a...

Nem tudok bejelentkezni a facebook accountomba. A telefonszamom adjam meg? Olvastam mar errol es irtak hogy lekuld egy kodot a telefonodra, ez a kod hany szamjegyu? Es ha nem adom meg torlik a fiokom vagy mi lesz vele?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 10:52
 1/1 Márkuszka válasza:
Szia.Nekem is majdnem ugyanez a problémám sajna :(Viszont,ha nem adsz meg kódot attól függetlenül még nemtörlődik a fiókod!a kód 5 jegyü szokott lenni ami leérkezik a telefonodra és mindíg más és más!De nekem is kellene egy kis segítség én meg elvesztettem a telefonom és azért nemtudok belépni mert már nemjön le a kód mert nincs mire!Hogyan lehetne más telefonszámot megadjak??Légyszi ha tudsz segíts hogyanlehetne ezt kibekkelni!
2013. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!