Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez szerintetek windosws7 (...

Ez szerintetek windosws7 ( win7) probléma?

Figyelt kérdés

Szóval...

Felraktam a Rome:Total Wart és ha sok ember van ( nagy a csata ) akkor szaggat de kegyetlenül.(full grafika)

Ha kicsi a csata akkor viszi.

De akkor is?! Miért szaggat? Ha a gépemnek lazán vinnie kéne minden körülmények között.

A másik gond: A medievl 2 total war ( eredeti kiegészítők is ). Ha elérek vmelyik kiegészítőben a 20. körben kilép,ezzel a hibával: A Medieval 2 Total War működése leállt. Néha alapverziónál is csinálja de ott megtudom oldani.NEM gold kiadásom van.( lehet a win7 miatt csinálja ezeket?)

A gépem adatai:

1Gb Ram

ATI Radeon HD 3600 Series videókártya

3GHz ( egymagos ) processor

Windows7 Op.rendszer

Köszönöm!



2013. ápr. 4. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge a hardvered! 1GB RAM az, amennyivel hajlandó felállni a Win7. 2 v 4GB már jobb lenne és persze többmagos proci. A videokártyát is lehetne combosabbra cserélni. A vége az, h kell egy új konfig. :(
2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a medieval 2 ből miért lép ki?
2013. ápr. 4. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél mellé még1 gigát (RAM) és nézd meg úgy, mit csinál.
2013. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah az kéne csak elég régi a ram és dága lenne meg az alaplap sem egy mostani gyerek... majd úgy is gyűjtöm a casht és veszek egy új gépet
2013. ápr. 4. 17:34
 5/7 Attafej válasza:

Nekem a medieval2 XP-n ment fél giga rammal.

A beállításoknál az egységméretet vedd le kissebbre.

2013. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nekem is megy ( nem maxon persze ) de mindig kilép a kiegészítőknél a 20.körben ez pedig nem a grafikán múlik...

és minden lemez eredeti ez a poén benne...

2013. ápr. 6. 09:01
 7/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a Win 7 alapból nem támogatja.
2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!