Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gerber Prodigy kés vélemények?

Gerber Prodigy kés vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Nem állítok hatalmas igényeket, annyira kellene, hogy ha kimegyek a szabadba néha és esetleg fát kell vagdosni, farigcsálni, vagy bőrt hasítani akkor megállja a helyét. Mindenképpen olyat szeretnék, ami jó pár éven keresztül tudok majd használni és nem kell minden szezonban újat vennem, csak megélezem és kész.

Ez a kés nagyon tetszik, mind formára, mind acélminőségre, méretre és ár-érték arányban is -szerintem- ideális (mivel 25-30 ezernél semmiféleképpen sem akarok többet költeni).

Volt/van valakinek ilyen kése, mik a tapasztalatai vele?



2013. ápr. 11. 02:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Másik célpontom a Gerber Freeman Guide fix vadászkés, jóval olcsóbb, kisebb a mérete. 440A az acélminősége, tudtommal a Prodigy 420HC acélja keményebb, éltartóbb (bár ebben azért mégsem vagyok biztos lévén 420-as jelöléssel, viszont ott a magas széntartalom...).
2013. ápr. 11. 12:37
 2/3 anonim válasza:
jó kis kés, én most fogom megvenni a nagytestvérét, az LMF 2-t. a gerber kések közül úgy tudom csak a bear grylls kollekció a "gagyi" bár szerintem az sem lehet olyan szörnyű.
2013. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kés, de ha belelendülsz a kés mániába úgy is veszel majd magadnak mindig újabbakat.
2014. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!