Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van annyi klipben/filmbe...

Miért van annyi klipben/filmben Budapest?

Figyelt kérdés

hogy hogy ennyi amerikai filmben/videoklipben szerepel Budapest?? mennyire ismerik az amcsik?? itt kost nem csak arra gondolok amikor itt fogatnak, hanem pl egy csomó helyen említik (pl Expendables)

itt van pár:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw

http://www.youtube.com/watch?v=UfcvO2t8Ntg


melyik városhoz hasonlítják leginkább?? mit gondolnak róla??



2013. ápr. 11. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Helo!


Erröl inkabb amerikaiakat kellene megkerdezned.


Amugy azert szerepel annyi filmben, klipben, mert vannak szep helyei, es viszonylag oclson nyelbe lehet ütni egy forgatast.

2013. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
amcsikat nehezen kérdezek meg róla (főleg olyat aki felfogná miről van szó)
2013. ápr. 11. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:

Csakhogy ugy, hogy olyan embereket kerezel meg, akiknek van 2-3 amerikai ismerösöük - akik tenyleg jo ismerösök - egyaltalan nem kapsz tenylegesen jo informaciokat.


Del ehet probalkozni, es az internetremek lehetöseg erre, a különbözö forumokon, kerdesekkel foglalkozo oldalon.

Amit amerikaiak latogatnak (!!!).


Egyebkent miert nem ertene meg, ha megkerdezned, hogy "Mennyire ismered Budapesttet? Melyik varoshoz hasonlit szerinted a leginkabb? Mit gondolsz rola?"


Teljesen erthetö es megvalaszolhato kerdesek ezek.

Az egyetlen gond a nyelvtudas lenne.

2013. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Miért szólod le az amerikaiakat? Nézd meg a youtube-ot, Dunát lehetne rekeszteni azokkal a magyarokkal, akik leégetik magukat és az országot.


Ezek alapján akkor ugyan úgy kéne gondolkodni, ahogy Te Amerikáról?


Nevetséges ez a hozzáállás. És inkább abban kételkedek, hogy beszélnél angolul, továbbá hogy kellő alappal rendelkeznél ahhoz, hogy egyáltalán fel tudd dolgozni a válaszokat, vagy pedig kérdéseket alkoss.


Részemről ezzel vége is az egésznek, nem látom értelmét a további eszmecserének, ha ez egyáltalán "csere"...

2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. a fő kérdésre leginkább egy magyar tud válaszolni: "Miért van annyi klipben/filmben Budapest?"

2. nem értem miért nem fogod fel hogy nem karok keresni egy külföldi kérdezős-oldalt, nem akarok oda regisztrálni és nem akarok oda kérdést írni ENNYI az angol tudásom meg rohadt jól kiértékelted, főleg úgy hogy egy szót nem írtam angolul

3. szerintem sem lehet eszmecserének hívni hogy én kérdezek, te meg magyarázól nekem hogy mit kéne csinálnom.

4. ha valakin ki akarod tölteni a frusztráltságod akkor az ne én legyek

2013. ápr. 13. 18:36
 6/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=K-aC73qcAmo

Tessek még egy.Ezek tuti ismerik Budapest-et :D

2013. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

" a fő kérdésre leginkább egy magyar tud válaszolni: "Miért van annyi klipben/filmben Budapest?""


Persze, nyilván nem az tudja a legjobban, aki bele akarja tenni, aki potenciális fogyasztóként szerepelhet, vagy aki sokkal közelebb él a fent említettekhez, abban a közegben mozog........


Nem értékeltem az angol tudásod, de látom, nehezen megy az értő olvasás. "Az egyetlen gond a nyelvtudas lenne."

Hol van ebben bármi is, ami a Te nyelvtudásodat minősíti? Sehol. Kimondtam egy tényt, hogy az egyetlen gond egy ilyen esetben a nyelvtudás körül lehet. Ennyi.


De mit is akarsz te? Meg vagy győződve, hogy a külföldiek bizonyos része hülye, a Te, a magyarok "nagyságának" a közelébe se ér, buta... Csak mert esetleg pont tojik Budapestre, vagy épp nem tud róla semmit.

Pedig nyilvánvaló, hogy fővárosunk a világ közepe, a "kiindulópont", amely nékül élni lhet, de értelmetlen.


Hát nem. És amiket felvetettél, meg amikre utalgattál, az egy rakás nevetséges dolog, semmi több.


Valamint, nincs mit levezetnem, pusztán felszólalok a hülyeség, a nonszensz dolgok, a tájékozatlanság ellen, ha látom.

2013. ápr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy az Expendablesben csak rábeszéltek a filmre?.Vagyis igaziban lehet nem azt mondta Jason Statham meg Stallone.
2013. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

10

erre én is gondoltam

mindjárt megnézem angolul azt a részletet

2013. ápr. 14. 12:12
 10/17 A kérdező kommentje:

10

http://www.youtube.com/watch?v=wED_Hu0HLEk


az eredetiben is így hangzik el

2013. ápr. 14. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!