Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik volt eddig a...

Esztikeeee kérdése:

Lányok! Melyik volt eddig a legdurvább berúgásotok? Ciki sztorik? (vagy ha hallottatok, láttatok vkit az is jöhet)

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke nekem is már párszor sikerült szétcsapni magam, sajnos nem bírom annyira a piát. Legdurvábbak eddig: magassarkúban elesés, hányás után buliba smárolás.. de szívesen mesélek ha ti is :)


17/L



2013. ápr. 15. 19:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
84%
ezek még nem vészesek;)
2013. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát azért elég gázosak voltak hidd el :D neked milyen sztoriid vannak?^^
2013. ápr. 26. 22:08
 3/15 anonim válasza:
80%
igazából nem hozzám szólt a kérdés, (nem vagyok lány) meg némelyiket le sem merem írni:D
2013. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó de a kérdés lányokról azólt fiúk azért durvábbak :D de ha lány ismidről van történet az is jöhet :)
2013. ápr. 26. 23:15
 5/15 anonim válasza:
80%
róluk még durvábbak vannak
2013. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na kivele aztán ha érdekel én is mesélek :D
2013. ápr. 26. 23:54
 7/15 anonim válasza:
80%
leírtam üzenetben, ami hirtelen eszembe jutott
2013. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Hát én tudnék mesélni :D Van pár barátnőm aki elég csúnyán szét tudja csapni magát (egyiket épp hétvégén kellett kihalászni a szórakozóhely wcjéből, nem volt egy gusztusos látvány :D), én azért szerencsére kicsit jobban bírom a piát.
2013. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, bocsi a válaszért, de gondolom megosztom veled s veletek, amit az egyik SZIGET feszten láttam pár éve. Elég ijesztő volt. Fullos jó csaj, szép hosszú haj, bomba test. Ahogy jött a tömegből felénk, csak nyíltak szét körülötte a népek, akkor még nem értettem miért. Az egyenes járás, h nem ment neki, az még hagyján, de a csaj lábán folyt végig a vizelete és a leggingse sz.ros volt!!! Elég okádék egy látvány volt!
2013. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Házibuliban voltunk, egyik ismerős csaj annyira készre vágta magát hogy le kellett fektetni. Igen ám de nem sokkal később sikeresen összehányta magát meg a ruháját. Ráadásul hosszú volt a haja az is úszott a nedüben :D Utána vagy 2 órán keresztül fürdettük ráadásul nem volt másik ruhája nem volt egyszerű eset :D
2013. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!